Zrinjski je povijest bh. nogometa već ispisao, a večeras doznaje novog europskog protivnika 

Prvi susret Zrinjski – Breidablik igrao bi se u četvrtak, 10. kolovoza u Mostaru.

BILD.BA | 2. KOLOVOZA 2023. | 10:05

Zrinjski je sinoć remizirao sa Slovanom u Bratislavi 2:2, te su Slovaci sa ukupnih 3:2 prošli u treće pretkolo Lige Prvaka.

Zrinjski svoj put nastavlja u trećem pretkolu Europa Lige, a igrat će protiv poraženog iz susreta Breidablik (Island) – Kopenhagen (Danska).

Taj uzvrat se igra večeras od 20:00 sati.


U prvom susretu Kopenhagen je slavio na gostovanju 2:0 i skoro pa sigurno su izborili treće pretkolo Lige prvaka, a Breidablik će tako vjerojatno na megdan prvaku BiH, objašnjava portal Reprezentacija.ba.

Prvi susret Zrinjski – Breidablik igrao bi se u četvrtak, 10. kolovoza u Mostaru.

Za Zrinjski i bh. nogomet i ovo će biti povijesni dvoboj jer bi u slučaju prolaska u plej of Europa Lige Zrinjski imao zajamčenu grupnu fazu Konferencijske lige.

U slučaju da Plemići ispadnu od Breidablika, igrat će plej Konf. lige.

VIŠE IZ RUBRIKE:
Ocjenjivati i komentirati mogu samo registrirani članovi. Ako još niste registrirani na portalu Bild.ba, učinite to ovdje. Ako jeste registrirani, prijavite se ovdje.