U Njemačkoj pao Hrvat (30). Čini se da je naručio ubojstvo dvije godine starijeg muškarca...

FOTO: FREEPIK

Počinitelj je odmah pobjegao s mjesta događaja vozilom svijetle boje.

BILD.BA | 30. RUJNA 2025. | 19:13

Kako javljaju njemački mediji, Hrvat je osumnjičen da je naručio zločin nad 32-godišnjim muškarcem koji je nakon pucnjave pronađen teško ranjen na jednom privatnom posjedu nakon što su svjedoci čuli pucnjeve.

Prema službenom priopćenju policije objavljenom u ponedjeljak, 22. rujna, muškarac se trenutno nalazi u istražnom zatvoru, piše Fenix.

Tereti ga se za poticanje na pokušaj ubojstva, a postoji i opasnost od bijega. Istražitelji su pretražili stan u Paderbornu, što je dodatno učvrstilo sumnje protiv osumnjičenog.


Incident se dogodio 16. veljače kada je žrtva zadobila po život opasne ozljede nakon što je iz automobila u pokretu ispaljeno više hitaca.

Preživio je zahvaljujući hitnoj operaciji. Počinitelj je odmah pobjegao s mjesta događaja vozilom svijetle boje.

Unatoč uhićenju, njemačka policija i dalje traži svjedoke koji bi mogli pomoći u rasvjetljavanju slučaja. Svi koji imaju korisne informacije pozivaju se da se jave na broj telefona +49 4101 202348 ili putem e-maila na [email protected].


VIŠE IZ RUBRIKE:
VIŠE NA TEMU:
Ocjenjivati i komentirati mogu samo registrirani članovi. Ako još niste registrirani na portalu Bild.ba, učinite to ovdje. Ako jeste registrirani, prijavite se ovdje.