Rendulić ponosan: Očekujem da ljudi koji vode klub zavuku ruku u džep, dečki su zaslužili trostruku premiju!

Kakva noć za igrače, navijače, ali i cijeli Mostar

BILD.BA | 21. RUJNA 2023. | 21:24

Meč za pamćenje odigrali su Zrinjski i Alkmaar. Gosti su vodili 3:0, ali Zrinjski je napravio veliko čudo i slavio 4:3.

Slavit će navijači Zrinjskog, a Krunoslav Rendulić je dao svoje viđenje utakmice.

Riječ je prvo dobio kapetan Nemanja Bilbija, piše Sportsport.ba.

“Ovaj preokret je nestvaran. Kakva noć za nas, Mostar, igrače, navijače… Navijači su nam dali snagu na poluvremenu, predivna noć, ponosan sam na večerašnju utakmicu.

Na poluvremenu smo rekli da želimo nastaviti i pokušati ispraviti stvari. Pogodak Kožulja nam je dao krila, imali su gosti stativu, ali mi smo se vratili”.

“Pao sam na glavu, nezgodno je bilo… Izgubio sam svijest, ali završio sam utakmicu”.

“Nećemo dugo slaviti, moramo se oporaviti do nedjelje”.

Zatim je za Arenu TV govorio Krunoslav Rendulić.

“Igrači su heroji, nije ovo seoska ekipa. Oni su prvi na tabeli u svojoj ligi, ali naši momci su karakterni, nagrađeni smo sa četiri gola.

Mi smo izgubili od LASK-a u sličnoj situaciji, praktički smo ispali u jednom pasu. Ovi dečki su zaslužili trostruku premiju, ovo se mora stimulirati, sve je na Upravi.

Očekujem da ljudi koji vode klub zavuku ruku u džep, zaslužili su to momci”.

Slijedi meč sa Željezničarom “Čeka nas zahtjevna utakmica. Neće biti lako. To je život, svaka tri dana igramo i moramo se regenerirati”.