Priprema se spektakl: Zrinjski i Borac igraju finale kupa BiH

Plemići su se s ukupnih 3:0 drugu godinu za redom plasirali u finale Kupa.

BILD.BA | 17. TRAVNJA 2024. | 22:09
IZVOR: FENA

Nogometaši Zrinjskog plasirali su se u finale Kupa BiH nakon što su uzvratnom susretu polufinala na svom terenu svladali Slogu rezultatom 3:0.

Sloga se uspješno branila do 40. minute kada je za vodstvo domaćih iz slobodnog udarca pogodio Silvio Ilinković.

U nastavku je Zrinjski u 57. minuti pogađao preko Marija Ćuže i u 63. preko Nardina Mulahusejnovića za konačnih 3:0.

Nakon 0:0 iz prvog susreta Plemići su se tako s ukupnih 3:0 drugu godinu za redom plasirali u finale.

Prva je utakmica 8. svibnja

Protivnik u završnici Mostarcima će biti Borac iz Banjaluke koji je u drugom polufinalu ukupnim rezultatom 5:2 nadigrao Široki Brijeg.

U finalu Kupa BiH igrat će se dvije utakmice, prva 8. svibnja, a uzvrat sedam dana kasnije.