Posušje će dugo žaliti za propuštenom prilikom: U zadnjim sekundama ostali bez pobjede na Grbavici

BILD.BA | 26. STUDENOG 2023. | 15:14

Posušje je imalo sjajnu priliku doći do važne pobjede i to u gostima kod Željezničara.

Momčad Branka Karačića vodila je s 1:0 sve do posljednje minute sudačke nadoknade, kada je Vahid Selimović pogodio nakon kornera.

Gosti su vodili od 33. minute pogotkom Karla Kamenara iz slobodnog udarca s 25 metara, što će sigurno biti jedan od ljepših pogodaka ovo kola. Nakon pogotka gosti su sigurno odbijali sve napade Željezničara, a u 70. minuti imali su meč loptu.

Mandić je izašao sam ispred Muftića ali promašio je vrata za nekoliko centimetara. I kazna je stigla i to u zadnjim sekundama. Nakon ubačaja iz kuta Selimović je najviše skočio i donio veliko slavlje tribinama Grbavice.

U drugoj utakmici koja se igrala od 13 sati Sloga je pogotkom Pavela Baranova u 88. minuti došla do važne pobjede protiv Zvijezde 09.