Pogledajte majstora na djelu: Ronaldo zabio četiri u pobjedi svoje momčadi

Ronaldo je u klupskoj karijeri u svim natjecanjima zabio 706 golova u 955 nastupa.

BILD.BA | 10. VELJAČE 2023. | 11:13

Portugalski nogometni majstor Cristiano Ronaldo postigao je sva četiri gola u gostujućoj pobjedi Al Nassra protiv Al Wehde (4-0) u susretu 16. kola saudijskog prvenstva.

Portugalac je prvi gol zabio u 21. minuti, drugog 19 minuta kasnije, a potom u nastavku još dva gola u 53. i 61. minuti.

Ronaldo je tako stigao do brojke od 503 ligaška gola u svojoj karijeri.

Tri je zabio za Sporting iz Lisabona, potom je u Premiershipu zabio 103 gola (84+19) za Manchester United, 311 u dresu Real Madrida, 81 za Juventus, te pet za Al Nassr.

Al Nassr se trenutačno nalazi na prvom mjestu saudijskog prvenstva sa 37 bodova koliko ima i Al Shabab na drugoj poziciji.

U nastavku pogledajte sve Ronaldove golove.