Nakon spekulacija da se želi vratiti u Europu oglasio se i Benzema, evo što kaže

Već je stajao posla trenera Nuna Espirita Santa, a pisalo se da se sukobljava i s njegovim nasljednikom Marcelom Gallardom.

BILD.BA | 24. VELJAČE 2024. | 10:06
IZVOR: Index.hr

Karim Benzema ovog je tjedna u utakmici Al Ittihada u Azijskoj ligi prvaka postigao prvi autogol u karijeri, ali onda se iskupio asistencijom, a njegova je momčad pobijedila uzbekistanski Navbahor 2:1. Iako se ove zime naveliko pisalo o njegovoj želji za povratkom u Europu, ostao je u Saudijskoj Arabiji.

Bilo je izvještaja kako mu je klub čak zabranio dolazak na pripreme u Dubai nakon što je prerano otišao na novogodišnji odmor pa kasnio na okupljanje uoči nastavka sezone. Već je stajao posla trenera Nuna Espirita Santa, a pisalo se da se sukobljava i s njegovim nasljednikom Marcelom Gallardom.

Bivši francuski reprezentativac i dobitnik Zlatne lopte odlučio je prekinuti sve te glasine i demantirati da je na bilo koji način nezadovoljan u Saudijskoj Arabiji ili da je u sukobu s klubom i trenerom.


"Nemam problema ni s kim, sretan sam"

"Vratio sam se i sad mi je bolje. Priča o mom odlasku nije istinita i sretan sam u Saudijskoj Arabiji", rekao je 36-godišnji napadač novinarima. "Nemam problema s Gallardom, a svi koji govore da se želim vratiti u Europu su lažljivci. Nemam problema ni s kim, a što se tiče mog odsustva, pitajte trenera, bio sam spreman za pripreme."

Benzema nije bio u sastavu Al Ittihada na prve tri utakmice u 2024. godini, ali u nedjelju je odigrao 71 minutu u pobjedi nad Al Riyadhom 2:0, a u četvrtak je odigrao cijelu utakmicu u Ligi prvaka te pomogao klubu da uđe u četvrtfinale. U sezoni je dosad ubilježio 22 nastupa u svim natjecanjima, postigao 12 golova, a protiv Navbahora i šestu asistenciju.

VIŠE IZ RUBRIKE:
VIŠE NA TEMU:
Ocjenjivati i komentirati mogu samo registrirani članovi. Ako još niste registrirani na portalu Bild.ba, učinite to ovdje. Ako jeste registrirani, prijavite se ovdje.