Modrić je ovim potezom oduševio navijače: Pogledajte kamo je otrčao nakon rušenja Cityja

Pojavila se snimka iz drugog kuta koja otkriva gdje je Modrić otrčao.

BILD.BA | 18. TRAVNJA 2024. | 12:01

Real Madrid plasirao se u novo polufinale Lige prvaka, a Kraljevi su prolaz izborili nakon penala protiv Manchester Cityja. Nakon rušenja Građana krenulo je veliko slavlje, a pažnju je posebno privukao zanimljiv potez Luke Modrića.

Kapetan Vatrenih na početku je slavio u masi igrača, a onda je s druge strane vidio golmana Andrija Lunina koji je bio veliki heroj penala. U prijenosu uživo vidjelo se kako Modrić nekamo trči.

Pojavila se snimka iz drugog kuta koja otkriva kako je Modrić otrčao proslaviti pobjedu upravo sa svojim vratarom. Kasnije je Lunin otkrio novinarima da mu je baš Modrić otkrio gdje će zvijezde Cityja pucati.

Vratar Reala "skinuo" je i šut Hrvata u redovima Građana Matea Kovačića, ali ni Modrić nije uspio zabiti. Bio je prvi izvođač i nakon njegovog pokušaja mogla su se vidjeti lica razočaranja i panike.

Hrvati su tajno oružje

Na koncu su bili uspješniji Španjolci, a Real je slavio 4:3. Rodrygo je doveo goste u vodstvo u 12. minuti, a izjednačio je Kevin De Bruyne u 76. minuti. Joško Gvardiol je odigrao cijeli susret za City, Mateo Kovačić je ušao u igru u 112. minuti.

Modrić je u igru ušao u 79. minuti kao tajno oružje Carla Ancelottija i pokazao da je igrač na kojeg i dalje može računati. Kapetan ima priliku za šesti pehar Lige prvaka i ulazak u besmrtnost europskog nogometa, prenosi Direktno.hr.