HKK Široki ima novog trenera

FOTO: JABUKA.TV

Klub je u srijedu izvijestio da Ivan Velić odlazi s mjesta trenera nakon posljednjeg poraza od KK Ilirije u ABA 2 ligi

BILD.BA | 9. OŽUJKA 2025. | 16:28

Marijan Bagarić novi je trener HKK Široki.

Jedan od najperspektivnijih mladih hrvatskih trenera je do sada u svojoj karijeri radio u omladinskim kategorijama Bosca, Cedevite J. i Cibone, kao i U20 reprezentaciji Hrvatske.

U seniorskoj karijeri je bio u stručnom stožeru Cibone i samostalno vodio ekipu Dubrave, izvijestio je klub s Pecare.


Podsjetimo, klub je u srijedu izvijestio da Ivan Velić odlazi s mjesta trenera nakon posljednjeg poraza od KK Ilirije u ABA 2 ligi.


VIŠE IZ RUBRIKE:
Ocjenjivati i komentirati mogu samo registrirani članovi. Ako još niste registrirani na portalu Bild.ba, učinite to ovdje. Ako jeste registrirani, prijavite se ovdje.