Dinamo saznao ime protivnika u kvalifikacijama za Ligu prvaka, Modre čeka težak posao

FOTO: HINA

Prva utakmica igrat će se 22. ili 23. kolovoza u Antwerpenu, a uzvrat 29. ili 30. kolovoza u Zagrebu ili Ateni.

BILD.BA | 7. KOLOVOZA 2023. | 12:35

U podne u švicarskom Nyonu održan je ždrijebLige prvaka. U 13 sati se održava ždrijeb Europske lige, a u 14 kvalifikacije za Konferencijsku ligu. U tom će ždrijebu biti Hajduk, Osijek i Rijeka.

Podsjetimo, ekipa Igora Bišćana mogla je dobiti nekoga od sljedećih suparnika.

Slovan Bratislava – Maccabi Haifa, KI Klaksvik – Molde i Rakow Czestochowa – Aris Limassol te belgijski Royal Antwerp.


Na kraju su kuglice spojile prvaka Hrvatske s prvakom Belgije, Royal Antwerpom.

Drugim riječima, Modri moraju izbaciti prvaka Grčke i Belgije žele li igrati Ligu prvaka.

Prva utakmica igrat će se 22. ili 23. kolovoza u Antwerpenu, a uzvrat 29. ili 30. kolovoza u Zagrebu ili Ateni.

Dinamo će prvu utakmicu 3. pretkola protiv AEK-a igrati u utorak u Ateni, dok je uzvrat na programu 15. kolovoza u Zagrebu.

U playoffu Europa lige Dinamo, ne prođe li 3. pretkolo Lige prvaka, može igrati protiv pobjednika parova Žalgiris Vilnius - Häcken, Qarabağ - HJK Helsinki, Zrinjski - Breidablik, Sheriff - BATE Borisov i Astana - Ludogorec te poraženih iz duela Rakow Czestochowa - Aris Limassol, Slovan Bratislava - Maccabi Haifa, Olimpija Ljubljana - Galatasaray, Kopenhagen - Sparta Prag i KI Klaksvik - Molde.

Taj ždrijeb na rasporedu je u 13 sati.

U 14 sati, ždrijebat će se doigravanje za skupine Konferencijske lige.

Hajduk, Osijeka i Rijeka doznat će tko će im biti suparnik prođu li PAOK, Adanu i B36 Torshavn.

VIŠE IZ RUBRIKE:
Ocjenjivati i komentirati mogu samo registrirani članovi. Ako još niste registrirani na portalu Bild.ba, učinite to ovdje. Ako jeste registrirani, prijavite se ovdje.