Baby Lasagna nastavlja nizati uspjehe: Rasprodao je svoj prvi koncert izvan Hrvatske

FOTO: PIXSELL

Svoj dolazak najavio je i glumac Enis Bešlagić.

BILD.BA | 30. SVIBNJA 2024. | 20:37

Baby Lasagna ove godine neće imati samo koncerte u Hrvatskoj već nastupa i po Europi. Prvo je najavio koncerte u Poljskoj, zbog čega su mu fanovi pisali da će se rasplakati, nakon čega je otkrio da nastupa i u Beču, gdje se njegov koncert rasprodao u samo nekoliko sati.

Koncert će se održati u bečkom lokalu Szene, koji je poznat kao dio bečkog noćnog života, a mladi glazbenik je na Instagram Storyju otkrio kako su karte za nastup doslovno planule.






Dolazak je najavio i Enis Bešlagić

Svoj dolazak najavio je i glumac Enis Bešlagić. "Ja dolazim jer sam i dva dana prije s predstavom", napisao je Bešlagić ispod objave, na što mu je Baby Lasagna odgovorio: "Toooo šefe! Onda se čujemo."

Baby Lasagna oduševio obožavatelje na koncertu: Zapjevao je pjesme s novog albuma

Inače, Baby Lasagna je ovog vikenda imao svoj prvi veliki koncert u rodnom Umagu na Sea Star Festivalu.




VIŠE IZ RUBRIKE:
Ocjenjivati i komentirati mogu samo registrirani članovi. Ako još niste registrirani na portalu Bild.ba, učinite to ovdje. Ako jeste registrirani, prijavite se ovdje.